Alpakoterapia

Certyfikat

Leczenie różnych zaburzeń...

W naszej ofercie znajduje się również dziedzina zooterapii – alpakoterapia, która obecnie zyskuje popularność, zastępując tradycyjną dogoterapię i inne formy leczenia takich chorób jak: depresja, zaburzenia lękowe, nerwica, autyzm dziecięcy, ADHD, mózgowe porażenie dziecięce, upośledzenie intelektualne.

Alpakoterapia to forma terapii wykorzystująca obecność i interakcję z alpakami w celu poprawy zdrowia psychicznego, emocjonalnego i fizycznego. Sesje z alpakami prowadzone przez terapeutów mają na celu redukcję stresu, poprawę samopoczucia i wsparcie w leczeniu różnych zaburzeń. Alpakoterapia opiera się na pozytywnym wpływie relacji z delikatnymi i przyjaznymi alpakami na pacjentów, umożliwiając interakcję, przytulanie i obserwację ich zachowań. Sesje mogą odbywać się indywidualnie lub w grupie. To innowacyjne podejście stanowi skuteczne narzędzie wspierające proces zdrowienia i rozwój osobisty.

Aby dokonać rezerwacji i uzgodnić szczegóły, prosimy o kontakt pod poniższym numerem telefonu: +48 605 611 146 lub +48 601 293 018, albo drogą mailową: biuro@maleperu.pl. Jesteśmy gotowi zapewnić niezapomnianą przygodę z Alpunio!

Posiadamy certyfikat szkolenia z alpakoterapii.